Tuta sportive Mango

2093L

SKU: 87095692

Tuta sportive me një tegel vertikal

l
m
s
xl
XS
bezhe
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata sportve me bel të mesëm me lidhëse elastike, me dy xhepa anësorë dhe me një tegel vertikal të qepur përgjatë. 100% Pambuk – Beli: 01% Elastan 99% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi