Tuta Activewear Mango

1794L

SKU: 87084039

Tuta të gjata me xhepa anësorë

l
m
s
XS
blu
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata sportive, me bel të lartë me lidhëse elastike dhe dy xhepa anësor. 88% Poliester, 12% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi