Tuta sportive, Okaidi

2790L

SKU: 699501124

Tuta të gjata sportive me dy tonalitete

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të gjata sportive me dy tonalitete, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 32% Poliestër 68% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë