Tuta sportive Prenatal

850L

SKU: 688477

Tuta të gjata pambuku, dizajn sportiv

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të gjata pambuku, dizajn sportiv, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 95% Pambuk 5% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit