Tuta sportive, Springfield

1800L

SKU: 0093173

Tuta të gjata, dizajn sportiv

l
m
s
xl
xxl
Blu
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i shkurtër pa mëngë, dizajn me tegela dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë