Tuta sportive Springfield

2653L

SKU: 0092916

Tuta sportive Springfield

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Blu e errët
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Tuta të gjata sportive, me shirit elastik dhe lidhëse tek beli, me një xhep në pjesën e pasme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë