Tuta Activewear Mango

SKU: 87064035

Pantallona me kordon vertikal

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me stil sportiv, xhepa anësorë, lidhëse beli dhe një qepje kordoni në gjatësi. 42% Poliester, 1% Elastan, 21% Pambuk, 36% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA