Tuta të gjata Obaibi

1990L

SKU: 98512

Tuta të gjata, set 2

0 Muaj
1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 palë tutash të mbyllura në këmbë, një palë njëngjyrëshe dhe një palë me printe pikash.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë