Tuta të gjata Obaibi

1290L

SKU: 97985138

Tuta të gjata pambuku me printe

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të gjata pambuku me printe dhe me shirit elastik beli. 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit