Tuta te shkurtra me llastik me vija ne bel – Obaibi

SKU: 91772904

Tuta te shkurtra me llastik me vija ne bel

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta te shkurtra ne ngjyra te ndryshme, me llastik me vija ne beli dhe me lidhje perpara, me logo obaibi te qendisur te xhepi,e perbere nga100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë