Tuta të shkurtra, Obaibi

833L

SKU: 85531632

Tuta të shkurtra për djem, dizjan me printe të ndryshme shumëngjyrëshe

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të shkurtra për djem, dizjan me printe të ndryshme shumëngjyrëshe, me xhepa, shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë