Tuta të shkurtra për djem ,Obaibi

1290L

SKU: 685495301

Xhep i vetëm përpara dhe kordon tërheqës me model. Bel i rregullueshëm me butona.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhep i vetëm përpara dhe kordon tërheqës me model. Bel i rregullueshëm me butona.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë