Tuta pambuku, Prenatal

500L

SKU: 690658

Tuta të shkurtra pambuku për djem

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të shkurtra pambuku për djem, dizajn bazik njëngjyrësh me shirit elastik dhe lidhëse beli. 95% Pambuk 5% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë