Tuta të shkurtra, Prenatal

1250L

SKU: 693247

Tuta të shkurtra për djem me shirit elastik dhe lidhëse beli

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të shkurtra për djem me shirit elastik dhe lidhëse beli, dizajn me disa tonalitete dhe printe të ndryshme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë