Tuta të shkurtra, Prenatal

600L

SKU: 692432

Tuta të shkurtra pambuku për vajza, dizajn bazik njëngjyrësh

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të shkurtra pambuku për vajza, dizajn bazik njëngjyrësh, me shirit elastik beli dhe me detaje frudash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë