Boksera, set 3(palë) Springfield

1520L

SKU: 1163511

3 palë boksera pambuku me printe të ndryshme kafshësh

l
m
s
xl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

3 palë boksera pambuku me printe të ndryshme kafshësh dhe me shirit elastik tek pjesa e belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë