Tuta të shkurtra, Springfield

2500L

SKU: 0433657

Tuta të shkurtra me dizajn sportiv

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Tuta të shkurtra me dizajn sportiv, me shirit elastik, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 88% Poliestër 12% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë