Tutina gjumi Obaibi

2790L

SKU: 61254

Tutina me qëndisje

0 Muaj
1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tutina me mëngë të gjata dhe të mbyllura në këmbë, dizajn me një majmun të stampuar, me mbyllje asimetrike në pjesën përpara. 25% Poliester, 75% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë