Tutina me dy tonalitete Prenatal

SKU: 663282

Tutina me gjirafë të printuar përpara dhe mbyllje asimetrike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tutina të gjata e të mbyllura në këmbë; dizajn me dy tonalitete, mbyllje asimetrike me butona në pjesën përpara dhe me një print gjirafe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë