Tutina me kafshë të qendisura Prenatal

SKU: 661637

Tutina me dy tonalitete dhe mbyllje me butona

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tutina me mëngë të gjata dhe të mbyllura në këmbë, dizajn me motive kafshësh të qendisura përpara dhe mbyllje me butona në pjesën e shpinës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë