Tutina me printe florale Prenatal

1745L

SKU: 661642

Tutina asimetrike me jakë Peter Pan

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tutina me mëngë të gjata dhe të mbyllura në këmbë, me jakë Peter Pan, dizajn me printe florale kontrastuese dhe mbyllje asimetrike me butona në pjesën përpara.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë