Tutina pambuku Obaibi

2990L

SKU: 82873845

Tutina të gjata pambuku me mbyllje me zinxhir

1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tutina të gjata pambuku me mbyllje me zinxhir dhe me jakë rrethore. 25% Poliestër 75% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit