Tutina pambuku Prenatal

995L

SKU: 674464

Tutina pambuku të gjata, me jakë rrethore

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
9-12 Muaj
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Tutina pambuku të gjata, me jakë rrethore dhe printe me dinosaura. 99% Pambuk 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë