Tutina, set (2copë) Prenatal

3490L

SKU: 661810

2 tutina me dizajne të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set prej 2 tutinash me mëngë të gjata dhe të mbyllura në këmbë, njëra prej tyre në ngjyrë gri me një print ylli dhe tjetra në ngjyrë të bardhë me vija e me yje.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit