Tutinë velvet për djem, Prenatal

SKU: 697039

Tutinë velvet për djem, me dy tonalitete.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tutinë velvet për djem, me dy tonalitete. 80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë