Tutinë velvet për vajza, Prenatal

SKU: 697508

Tutinë velvet për vajza, me këmbëza. Me jakë bebe dhe dizenjo lepurush.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tutinë velvet për vajza, me këmbëza. Me jakë bebe dhe dizenjo lepurush.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë