Unaza, set (2copë) Parfois

SKU: 187623

2 unaza të holla me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Set prej 2 unazash të holla me dizajne të ndryshme: njëra bazike dhe tjetra me gurë. 70% Zink, 30% Gur

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë