Unazë çeliku, Parfois

2290L

SKU: 204561_SV

Unazë çeliku, material i fortë dhe rezistent.

l
m
s
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Unazë çeliku, material i fortë dhe rezistent.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë