Unazë me gurë,Parfois

SKU: 200007_BK

Unazë me gurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbërja: 80% Zink, 20% Smalt

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë