Unazë, Parfois

SKU: 197653_GD

Unazë e hollë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Unazë e hollë, dizajn në formë zinxhiri. 100% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë