Unazë, Parfois

SKU: 200074_BL

Unazë me një detaj guri në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Unazë me një detaj guri në mes në formë katrore. 40% Gurë 60% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë