Unazë, Parfois

SKU: 193642_LL

Unazë e hollë, dizajn i crregullt

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Unazë e hollë, dizajn i crregullt, me detaje gurësh. 80% Zink 20% Xham

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë