Unazë Parfois

690L

SKU: 189323

Unazë e sheshtë në mes

l
m
s
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Unazë për gishtin e vogël dhe e sheshtë në mes. 100% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë