Unazë Parfois

1345L

SKU: 189306

Unazë e sheshtë në mes

l
m
s
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Unazë për gishtin e vogël dhe e sheshtë në mes, me përbërje çeliku që nuk ndryshket. 100% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë