Unazë, set (2copë) Parfois

1290L

SKU: 189939

2 unaza me detaj guri kristal në mes

l
m
s
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Set prej 3 unazash me ngjyra të ndryshme dhe me detaj guri kristal në mes. 10% Xham, 30% Smalt, 60% Zamak

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë