Unazë, set 3 copë, Parfois

903L

SKU: 198373_PM

3 unaza të holla me dizajne të ndryshme

l
m
s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 unaza të holla me dizajne dhe tonalitete të ndryshme. 10% Xham 35% Enamel 5% Zirkon 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë