Uturak, Giordani, Prenatal

SKU: 654954

Uturak me ulëse ergonomike dhe i ngritur nga pas për të mundësuar qëndrim të saktë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Uturak me ulëse ergonomike dhe i ngritur nga pas për të mundësuar qëndrim të saktë.Kapak higjenik i lëvizshëm

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,