Uturak, OkBaby, Prenatal

1290L

SKU: 454878

Uturak me ulëse egroekonomike dhe i ngritur nga pas për të mndësuar një qendrim të saktë.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Uturak me ulëse egroekonomike dhe i ngritur nga pas për të mndësuar një qendrim të saktë, Dimensionet maksimale: Gjatësi 35 cm x Lartësi 23 cm x Thellësi 26 cm;

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,