Uturak Pasha i Bardhë, Prenatal

1400L

SKU: PB8008577688913

Karakteristikat:
Ndenjëse anatomike.
Mbështetësja e lartë e shpinës që garanton rehati maksimale.
Furnizohet me një enë të madhe të lëvizshme me një fund të rrumbullakosur.
Pastrim i shpejtë dhe i lehtë.
Rehati maksimale.

I bardhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Karakteristikat:
Ndenjëse anatomike.
Mbështetësja e lartë e shpinës që garanton rehati maksimale.
Furnizohet me një enë të madhe të lëvizshme me një fund të rrumbullakosur.
Pastrim i shpejtë dhe i lehtë.
Rehati maksimale.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,