Uturak Relax Jeshil, Prenatal

1290L

SKU: PB8008577447091

Potty Relax Ok Baby

Karakteristika

dizajn ergonomik.

Lejon një qëndrim korrekt të foshnjës.

Rehat dhe i lehtë për t’u mirëmbajtur.

Dimensionet eRelax Ok Baby

Gjatësia 35 x gjerësia 23 x thellësia: 206 cm.

Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Potty Relax Ok Baby

Karakteristika

dizajn ergonomik.

Lejon një qëndrim korrekt të foshnjës.

Rehat dhe i lehtë për t’u mirëmbajtur.

Dimensionet eRelax Ok Baby

Gjatësia 35 x gjerësia 23 x thellësia: 206 cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,