Valixhe Carpisa

9240L

SKU: VA67340SC00

Valixhe

37*55*23
bezhe
blu
E zeze
Flori
gri
Uthull
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Valixhe e vogel eshte nje model unisex me kater rrota dhe nje bllokues TSA Me nje mbyllje te zinxhirit kryesor doreza ne pjesen e siperme per transport te lehte ne rrota Brendesia e saj ka nje me nje zinxhir dhe xhepa per te siguruar qe te gjitha objektet tuaja te mbeten ne vend Praktike funksionale dhe me stil 100% Polikarbonat

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë