Valixhe Carpisa

4200L

SKU: VA6888XLC00

Valixhe

xl
bezhe
blu
E kuqe
Gri Metal
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Valixhe shume e madhe e lehte Karakterizohet nga 4 rrota nje doreze ne pjesen e siperme dhe nje xhep me zinxhir per ruajtjen e dokumentave do te deshironi t’i mbani ne dore gjate udhetimit Ka rripa elastike te rrobave nje ndares me zinxhir dhe xhepa praktike per ruajtjen e sendeve tuaja nga brenda 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë