Valixhe Carpisa

16800L

SKU: VA86720LC00

Valixhe L

31X46X69
Gold
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Valixhe L eshte nje model unisex eshte bere nga nje material ultra rezistent Pajisur me kater rrota dhe nje mbyllje te integruar TSA Struktura e brendshme ka dy ndarese te pershtatshme Rrotat nuk bejne zhurme mund te zevendesohen ne rast demtimi pasi ka dy rrota rezerve Pajisur me nje bllokues TSA 70% Polikarbonat 30% ABS

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë