Valixhe Carpisa

14000L

SKU: VA84950MC00

Valixhe

29X42X60
Blu
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe e ngurtë me madhësi të mesme nga linja Tendency Luggage nga Carpisa është një model i ngurtë unisex me katër rrota plus një bravë TSA. Me një mbyllje kryesore me zinxhir, një dorezë në pjesën e sipërme dhe një karrem për transport të lehtë në rrotat e tij. Eshtë e gjerë dhe e organizuar mirë nga brenda, e përkryer për të ruajtur të gjitha rrobat dhe aksesorët tuaj në vendin e tyre të duhur. Në dispozicion në ngjyrë të fortë, është praktik, funksional dhe elegant.

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

,

Sipas masës

Sipas ngjyrës

, , ,

Sipas sezonit