Valixhe Carpisa

15400L

SKU: VA59570MC00

Valixhe

45*67*27
blu
E kuqe Hapur
E kuqe Portokalli
E verdhe
E zeze
Gri Metal
jeshile
Neon
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Valixhe e mesme eshte nje model unisex eshte bere nga nje material ultra rezistent Pajisur me kater rrota dhe nje mbyllje te integruar TSA Struktura e brendshme ka dy ndarese te pershtatshme Rrotat nuk bejne zhurme mund te zevendesohen ne rast demtimi pasi ka dy rrota rezerve Pajisur me nje bllokues TSA 70% Polikarbonat 30% ABS

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë