Valixhe e vogël Jeep, Carpisa

18200L

SKU: VAA9350S942

Valixhe e vogël, material super rezistent dhe i papërshkrueshëm nga uji. Sistem i rrotave që nuk lëkunden dhe teknologji e QR Code.

E zeze
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe e vogël, material super rezistent dhe i papërshkrueshëm nga uji. Sistem i rrotave që nuk lëkunden dhe teknologji e QR Code. Përmasat: 21x35x52cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,