Valixhe e vogël me printe, Parfois

SKU: 202793_BL

Valixhe e vogël me printe, Parfois

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e vogël me printe, Parfois. Përmasat: 40x55x20cm.10% Polikarbonat, 90% ABS

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë