Valixhe e vogël najloni Parfois

5245L

SKU: 192197_TU

Valixhe e vogël najloni, me katër rrota rrotulluese dhe me xhepa të brendshëm

s
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e vogël najloni, me katër rrota rrotulluese dhe me xhepa të brendshëm, ndarje pëlhure rrejtë dhe mbyllje me zinxhir në dy drejtime. 95% Poliestër 5% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit