Valixhe e vogël, Parfois

7390L

SKU: 194431_GN

Valixhe e vogël me printe florale dhe disa tonalitete

s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e vogël me printe florale dhe disa tonalitete, mbyllje me zinxhir, me përmasa 35x58x24cm. 95% Poliestër 5% Poliuretan

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

Përzgjidh masën