Valixhe e vogël, Parfois

SKU: 172023_BK

Valixhe e vogël najloni, me disa ndarje dhe xhepa për super organizim.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e vogël najloni, me disa ndarje dhe xhepa për super organizim. Me 4 rrota që lëvizin në 360 gradë. Përmasat: 34.5x56x23cm.95% Poliestër, 5% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë